Kniha návštěv - Guestbook

obdivujem ťa

„Život je ťažký.“ Snáď väčšina ľudí s touto vetou bude súhlasiť. Napriek tomu je ale možné, aj v ťažkých časoch prežívať momenty radosti a blízkosti, lásky a zmysluplnosti. Zvyčajne k tomu potrebujeme takých ľudí ako Ty Peter ,vďaka za tvoju lásku,pokoru, nádej, úprimnosť, otvorenosť k životu, za inšpiráciu a silu............si neskutočný a obdivuhodný človek. Ja som sa nejako vo svojom živote stratil a neviem sa nájsť.Hľadám lásku,ktorú som nikdy nepoznal ani v detstve a ani teraz, no napriek tomu že lásku neprijímam,mám jej v srdci na rozdávanie veľa,len mi nie je opätovaná.....je to veľmi dlhý a zaujímavý príbeh celý môj život a možno keby sa nejakým spôsobom zverejní, verím že by priniesol veľa pozitívneho svetla do náhľadu na gay komunitu a mnohí by zmenili svoje stanovisko. Ďakujem Ti Peťko za všetko a prajem všetko dobré a hlavne zdravie, myslím na teba a držím Ti palce......

Re: obdivujem ťa

Milý Marku,

děkuji Ti za Tvá milá slova, která mi vyhnala slzy do očí. Jsi jeden z mála, který dokáže utrousit milé slovo a poděkování. Bohužel se setkávám i s opakem. Někteří lidé jsou zlí, sobečtí a závistiví. A věř že je jim to jedno, jestli člověku ublíží pouhým slovem. Stalo se mým posláním bojovat proti HIV/AIDS a velmi se snažím i když jsem sám HIV pozitivní. Za těch 11 let před kterými mne diagnostikovali jsem získal mnoho cenných zkušeností, které nyní mohu předávat dále jako odborný poradce na telefonu nebo v internetové poradně a také u předtestového i potestového poradenství. Sice na to jsem špatně po psychické stránce, ale díky mému rodinnému příteli Mírovi Hlavatému ( můj skvělý učitel problematiky HIV/AIDS ) to zvládám výborně.
Sílu ke všemu mi dáváte i vy, kteří se odváží mi napsat ať už tady nebo na sociální síti a v emailu.
Na závěr ještě jedno velké poděkování.
S úctou a srdečným pozdravem
Dobrovolný aktivista v boji proti HIV/AIDS
Petr Sobek

Re: Re: obdivujem ťa

ďakujem za odpoveď Peter a držim palce a myslím na Teba...... Vieš,život nás často dostane do situácií, ktoré s nami poriadne zamávajú a len my vieme o tých naších kútoch do ktorých nás život tak často zaženie......Čas vraj zahojí všetky rany,no následky tých rán sú trvalé.....Asi dobre poznáš ten pocit, keď srdce trhá bolesť, ktorú neutíšia ani tri ibuprofény, zovretý žalúdok nedokáže prijať žiadne sústo, oči v noci nemôžu zaspať a kolotoč čiernych myšlienok sa končí vždy v jednom a tom istom bode: neviem ako ďalej.....beh života riadený logikou a stratégiou neberie ohľad na naše city a vždy chce myseľ veliť srdcu,ale to nejde lebo tým sa ruší dohoda lásky a pokory,ktoré sú doma len v srdci....Bolesť je pre život potrebná. Všetko zlé je na niečo dobré. Často sa v čase najväčšej bolesti spamätáme a začneme žiť nanovo s oveľa väčším nadšením......dobrý priateľ dušu pohladí, ale nemôže ju zahojiť......Mnohí často nevidia svoju cestu životom, pretože je ukrytá za ich bolesťou, ktorú ale nik nepochopí, kým sa nepokúsi pozrieť do ich duše....ja viem,že nič nespôsobuje väčšiu bolesť ako vidieť trpieť tých, ktorých máme radi ,no ak aj úsmev zakryje bolesť v srdci, oči klamať nikdy nebudú,pretože cítiť, milovať, trpieť, obetovať sa a byť len tým,čo srdce káže bude vždy obsahom života mnohích . Niekedy sa zdá, že bolesť a ťarcha života sa nedajú uniesť, je jej príliš veľa, ale bolesť napriek tomu patrí k životu, bez nej by nebolo nádeje a celý život by bol len bláznovstvom a tak len s námahou, ľútosťou, bolesťou a pokorou musíme v sebe hromadiť a chrániť lásku a ľudskosť. To je zmysel nášho bytia. Ak nie sme láskou, nádejou, svetlom a pokorou sme NIČÍM a ty Peter si tým svetlom, tou láskou a tou nádejou pre mnohých a tak veľká vďaka.....

Re: Re: obdivujem taRe: Re: obdivujem ta

Добрый день товарищи
Наша предприятие занимает почетное первое место по качеству и цене производства аква продукции в Киеве. Уверены Вас может заинтерсовать:
[url=https://www.pinterest.ru/pin/180847741269189817/]Водопады по стеклу и зеркалу[/url] – Домашний водопад по стеклу прекрасно впишется в интерьер гостиной и станет очень удачным приобретением для обустройства комнаты отдыха, а яркая лед посдветка создаст необычный вид всей конструкции в целом.

https://www.pinterest.ru/pin/180847741269189817/ - узнать подробнее здесь.
[url=https://aquadesign.stroimdom.com.ua/]водяная стена[/url]
[url=https://www.06452.com.ua/list/191632]водопады по стеклу в интерьере[/url]
[url=https://aquadesign.stroimdom.com.ua/]водная стена[/url]

Декоративные водопады по стеклу - отличное решение для зонирования помещений.Такая коснтрукция позволит Вам разграничить простнстово комнтаты или зала.
Водопады по стеклу полностью бесшумные, при работе вы слышите только приятный шум воды, а свежеть от воды позволяет смягчить воздух и дышать на всю грудь.

Re: obdivujem ťa

Ahoj Marku,
jsem velmi rád že jsme se našli na FB a můžeme být tak v úzkém kontaktu. Ty jsi také báječný chlap a zasloužíš si život plný lásky, zdraví a osobní spokojenosti. Kdyby byli všichni jako Ty, jak krásně by se nám zde žilo...

рыкерыфкряап

Благодарю! Интересно как !

important website Jarle Thorsen

best site Jarle Thorsen GLOBAL POWER PTE LTD

Производственная СВ компания "Триада" предлагает

Изготовлениесветодиодных табло для спорта, бегущих строк, табло для АЗС

Детские замки на окна

Услуги Интернет-магазина "Авалор" будут полезны как обычным гражданам, так и владельцам ресторанов, банков, магазинов и прочих учреждений, в помещении которых могут находиться дети. Наша компания реализует детские замки на окна, использование которых гарантируют безопасность ребёнка во многоэтажном помещении. Подобные системы рекомендуется устанавливать даже в одноэтажных домах, чтобы предоставить надежную защиту Вашему ребенку.

Довольно часто детский замок может стать достойной альтернативой традиционным оконным решёткам.Таким образом, Вы сможете защитить свой дом от грабителей, надежность и высокое качество детских замков мы гарантируем.

Как правило, блокиратор такого типа крепится на нижнюю створку окна, чтобы ребенок не мог открыть створки полностью.Если Вам понадобится полить цветы или помыть раму с внешней стороны, Вы сможете открыть окно полностью с помощью специального ключа.

На сайте нашего интернет - магазина Вы найдете замки, которые крепятся на пластиковые или металлические окна.Наши изделия легко вписываются в различный интерьер благодаря широкой палитре цветового оформления.Среди большого ассортимента товаров у нас Вы можете заказать замки серого, коричневого, золотого цвета и т.д.Наша компания предлагает товары от известных мировых производителей.

В интернет - магазине "Авалор" Вы сможете приобрести замки определенного принципа действия.У нас представлены замки врезные, оснащенные специальным тросиком, а также в виде цилиндра.

Хотите разобраться в разнообразии изделий и выбрать наиболее оптимальный вариант именно для Вашей квартиры?В таком случае, обращайтесь за консультацией к нашим специалистам.Мы в телефонном режиме совершенно бесплатно поможем определиться с выбором и оформим заказ. При этом, заявки на покупку изделия можно оставлять самостоятельно на нашем сайте.

Сделав заказ на [url=avalor.ru/ok-dv/ruchki/ruchki-okonnye-s-zamkom/]ручка с замком для пластикового окна[/url], мы отправляем товар во все населённые пункты России, и предоставляем одновременно несколько вариантов оплаты заказа.Вы можете перевести средства:

- на банковский счет нашей компании;
- через электронные платёжные системы Яндекс.Деньги или Qiwi;
- с помощью использования услуг транспортной компании. Обратите внимание на то, что наличие наложенного платежа существенно увеличивает стоимость услуг транспортной компании.

Посетите наш официальный сайт, чтобы выбрать качественный замок и уже в скором времени получить заказ на указанный адрес.

Přidat nový příspěvek